نوع جستجو را انتخاب نمایید
 
  • سایت
  • وب
Search
شما در اين صفحه هستيد: اخبار و رویدادها
اخبار و رویدادهای شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی
سه خدمت جدید از خودپردازهای بانک صادرات ایران به بازار آمد

 

رضا گودرزی مدیر امور فن آوری اطلاعات بانک صادرات ایران در حاشیه بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها اظهار داشت: طرح دریافت کارمزد از سوی بانک مرکزی اعلام شده و قاعدتاً بانکها در این زمینه تنها مسئول اجرای آن بودند.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران وی در عین حال خاطر نشان کرد : با توجه به بحث های پیش آمده درباره این طرح، بنا شده بانک مرکزی نظر قطعی خود را در این رابطه اعلام کندکه تا آن زمان طرح دریافت کارمزد از دستگاههای کارتخوان اجرایی نخواهد شد.

مدیر امور فناوری بانک صادرات ایران درباره خدمت جدید خودپردازهای این بانک، گفت : بانک صادرات سه خدمت جدید را در خودپردازهای خود به وجود آورده است.

گودرزی افزود : یکی از این خدمات، امکان انتقال وجه از طریق شناسه واریز است؛ این مسأله برای شرکتهایی که قصد شناسایی افرادی را که دارند به حساب آنها پول می ریزند، بسیار حیاتی است و از طریق آن می شود با در نظر داشتن شناسه واریز از قبل پول به حساب ریخته شده را شناسایی کرد.

وی ادامه داد : حق بیمه تأمین اجتماعی نیز خدمت جدید بانک صادرات از طریق خودپرداز قابل دریافت خواهد بود تا مشتریان این بانک از این نظر نیز محدودیت کمتری داشته باشند.

گودرزی همچنین از آغاز به کار مدل جدید همراه بانک صادرات خبر داد و گفت : در همراه بانک جدید، امکان جابجایی ١٠ میلیون تومان بدون دستگاه رمزیاب و ٢٥ میلیون تومان با دستگاه رمزیاب خواهد بود .

 

مدیر امور فناوری بانک صادرات ایران همچنین اعلام کرد : دستگاههای که به بارکد خوان متصل هستند، می توانند از طریق همراه بانک قبوض و فعالیت های پرداختی خود را مدیریت کنند.

تعداد مشاهده خبر: (3237)