نوع جستجو را انتخاب نمایید
 
  • سایت
  • وب
Search
شما در اين صفحه هستيد: اخبار و رویدادها
اخبار و رویدادهای شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی
مدیریت مشارکتی در دومین نشست مدیرعامل مفاخر

روابط عمومی پرویز مقدسی مدیرعامل توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی (مفاخر) به همراه مدیرروابط عمومی، بازرس مدیرعامل، روز سه شنبه سیزدهم بهمن ماه دومین نشست خود را با سرپرست استان های فارس، اصفهان، آذربایجان غربی، بوشهر، کرمانشاه برگزار کردند.

گفتنی است در روز دوشنبه 93/11/13 نیز جلسه ای پیرامون ارائه نظرات و پیشنهادات واحد پشتیبانی در افزایش بهره وری در سیستم پشتیبانی فنی، حکم سرپرستی دائم استان های البرز، اردبیل و مازندران ابلاغ شد.

پرویز مقدسی مدیرعامل در جلسه اشاره کرد: افزایش بهره وری نیروهای توانمند و کارآمد، مدیریت مشارکتی و حفظ کرامت انسانها در منشور خوارزمی  می بایست حفظ شود و به تمامی مدیران و سرپرستان مناطق استان ها توصیه کرد موضوع کارانه در سازمان بعنوان یکی از ابزارهای تشویق و تنبیه کارکنان است و شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی می تواند از پتاسیل و کارآمدی نیروهای توانمند خود فضای رقابت را در اثربخشی مثبت ایجاد نماید و در هدف جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی بکوشد.

وی در ادامه اظهار داشت: شرکت مفاخر از نیروهای متخصص در 31 استان کشور در بخش پشتیبانی فنی برخوردار است که نقش بسیار مهمی در ارائه سرویس به مشتریان را دارند و یکی از اصول و برنامه های مدیریت جدید تبیین استراتژی های مفید و سودآور برای کارکنان و سهامداران در سال 94 است.

در این دو جلسه علاوه بر مطرح نمودن ارتقاء وضعیت عملکرد پشتیبانی فنی، بستری فراهم شد تا مسئولین از نزدیک با مدیرعامل گفتگوی

صمیمانه­ ای داشته و پرویز مقدسی نیز با سعه صدر به درد و دل آنها گوش فرا داده و با اهداء هدایایی از زحمات همکاران تشکر و قدردانی را نمودند.

 

 

تعداد مشاهده خبر: (3022)