نوع جستجو را انتخاب نمایید
 
  • سایت
  • وب
Search
شما در اين صفحه هستيد: اخبار و رویدادها
اخبار و رویدادهای شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی
۵روز نمایشگاه کتاب ۴۸۴ هزار تراکنش/هر کارتخوان ۳۲ تراکنش انجام داده است

صنعت پردا خت در بيست و هشتمين نمايشگاه بين‌المللي کتاب

 ۵روز نمایشگاه کتاب ۴۸۴ هزار تراکنش/هر کارتخوان ۳۲ تراکنش انجام داده است

در پنج روز اول نمایشگاه در مجموع بالع بر ۴۸۴ هزار تراکنش روی ۳۰۰۰ پایانه فروگاهی نصب شده توسط شرکت آسان پرداخت انجام شده است. این تعداد تراکنش به معنای انجام روزانه ۹۷ هزار تراکنش بوده است.همچنین به طور متوسط هر پایانه فروش در هر روز ۳۲.۳ و در کل پنج روز ۱۶۱.۴تراکنش انجام داده است.تعداد پایایانه های فروش تخصيص یافته توسط آسان پرداخت نزديک به ۳ هزار دستگاه اعلام شده است

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک حضور صنعت پردا خت در بيست و هشتمين نمايشگاه بين‌المللي کتاب باعث شده تا پرداخت ها با سهولت انجام شود.

 در پنج روز اول نمایشگاه در مجموع بالع بر 484 هزار تراکنش روی 3000 پایانه فروگاهی نصب شده توسط شرکت آسان پرداخت انجام شده است. این تعداد تراکنش به معنای انجام روزانه 97 هزار تراکنش بوده است.
همچنین به طور متوسط هر پایانه فروش در هر روز 32.3 و در کل پنج روز 161.4تراکنش انجام شده است.در همین حال هر پایانه فروشگاهی در نمایشگاه در هر ساعت 1.35 تراکنش و در ساعات کاری 2.9 تراکنش انجام داده است.

سرعت تراکنش ها

سرعت انجام تراکنش ها روي دستگاههاي کارتخوان شرکت آسان پرداخت و همچنين سرويس دهي مناسب نيروهاي پشتيبان از نقاط قوت اين شرکت در ارائه سرويس هاي پرداخت الکترونيک در نمايشگاه کتاب عنوان شده است.

بنابراین گزارش تعداد پایایانه های فروش تخصيص داده شده توسط شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت الکترونيک  تا کنون نزديک به  3 هزار دستگاه  اعلام شده است که توسط 110 پشتيبان فعال، آماده خدمت رساني به غرفه داران مي باشد.

سال گذشته بيش از 2300 دستگاه کارت‌خوان در غرفه‌ها نصب شده بود .که امسال به 3000 دستگاه می رسد همپنین  اين دستگاه‌ها توسط 150 نفر از تکنسين‌هاي شرکت آسان پرداخت 24 ساعت قبل از افتتاح نمايشگاه نصب و راه‌اندازي شد.

تعداد مشاهده خبر: (2728)