نوع جستجو را انتخاب نمایید
 
  • سایت
  • وب
Search
شما در اين صفحه هستيد: اخبار و رویدادها
اخبار و رویدادهای شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی
۹۱ درصد مدیران IT در فکر استفاده از خدمات ابری

مطالعه‌ در مرکز تحقیقاتی Dimensional نشان داد

۹۱ درصد مدیران IT در فکر استفاده از خدمات ابری

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک از رایورز مطالعه‌ای که به تازگی در مرکز تحقیقاتی Dimensional انجام شد، این مساله را نشان داد که انگیزه سازمان‌های جهانی برای استفاده از خدمات ابری بسیار زیاد است و می‌توان آینده روشنی را برای این صنعت در نظر گرفت.
این مطالعه با همکاری مرکز
Equinix روی بیش از ۶۵۰ مدیر IT در سراسر جهان انجام شد و کارشناسان در پایان دریافتند بخش اعظم سازمان‌ها در برنامه‌ریزی‌های خود استفاده از خدمات ابری چندگانه در آینده نزدیک یا دور را پیش‌بینی کرده‌اند.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی مرکز Dimensional، حدود ۷۷ درصد تصمیم‌گیرندگان ارشد IT در سازمان‌های جهان قصد دارند تا پایان سال جاری میلادی به معماری ابری چندگانه مجهز شوند.
این در حالی است که طی
۱۲ ماه آینده ۹۱ درصد آنها اعلام کردند تا اندازه‌ای سازمان خود را به خدمات ابری مجهز می‌کنند.

از بین شرکت‌کنندگان در این بررسی ۴۸ درصد اظهار کردند با تصمیمات اتخاذ شده، ظرف یک سال آینده بیش از ۶ سرویس ابری جدید را در اختیار خواهند گرفت.

مهم‌ترین هدفی که این مدیران را تشویق به حضور در فضای پردازش ابری می‌کرد به‌ترتیب خدمات ذخیره‌سازی اطلاعات، ابزارهای هوشمند تجاری، بازیابی اطلاعات، مدیریت پروژه و مدیریت محتوا بود. مرکز Dimensional در ادامه دریافت که ۵۸ درصد سازمان‌ها خدمات ابری مورد نیاز خود را فقط از یک شرکت دریافت می‌کنند و ۴۵ درصد آنها تمایل دارند خدمات جدید مورد نیاز خود را روی یک شرکت ارائه‌دهنده سرویس‌های ابری متمرکز کنند.

تعداد مشاهده خبر: (2738)