نوع جستجو را انتخاب نمایید
 
  • سایت
  • وب
Search
شما در اين صفحه هستيد: اخبار و رویدادها
اخبار و رویدادهای شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی
دریافت گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکتهای انفورماتیک

با اعلام نتایج رتبه بندی و احراز صلاحیت، شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی (مفاخر) موفق به دریافت ‌رتبه ‌نخست‌ شورای عالی انفورماتیک را در سال 94 به مدت 4 سال شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی (مفاخر)، در این گواهی نامه که به امضای متقی، معاون نظارت راهبردی و دبیر شورای عالی انفورماتیک کشور رسیده است شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی مجاز به عقد قرارداد در 15 حوزه فعالیت تا سقف نامحدود است.

گفتنی است مفاخر، موفق به کسب رتبه یک شورای عالی انفورماتیک در موضوع فعالیت‌های: «تولید و ارایه دستگاه های جانبی»، « تولید و ارائه رایانه های غیر Main Frame، تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری، خدمات پشتیبانی، سیستم های ویژه، شبکه داده های رایانه ای و مخابراتی، مشاوره و نظارت بر اجرای طرح های انفورماتیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات شده است.

این گواهی به عنوان گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکت های انفورماتیکی از رتبه 7 به عنوان کمترین رتبه و یک به عنوان بالاترین رتبه در 15 موضوع به شرکت هایی ارائه می گردد که توانایی انجام پروژه های مختلف در موضوعات مشخص را داشته باشند. شایان ذکر است اهمیت کسب این رتبه‌ها نشانگر این است که شورای عالی انفورماتیک یک نهاد سیاست‌گذار و نظارتی بر حوزه فناوری اطلاعات کشور است که سابقه‌ای طولانی دارد که در گذشته زیر نظر سازمان مدیریت و برنامه ریزی و در حال حاضر زیر نظر معاونت برنامه‌ریزی راهبردی ریاست جمهوری اداره می‌شود. این مرکز در واقع یکی از مراکز عمده تایید صلاحیت پیمانکاران است و کسب رتبه یک از آن به منزله این است که هیچ‌گونه محدودیتی برای سپردن کار به شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی ( مفاخر) وجود ندارد.

شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی به عنوان شرکت بزرگ فناوری اطلاعات و ارتباطات و پشتیبانی شبکه بانکداری الکترونیکی ، فروش تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری در حوزه بانکداری و core banking از سال 76 فعالیت خود را در حوزه های مختلف فناوری اطلاعاتی و ارتباطی آغاز کرده و هم اکنون در سراسر کشور مشغول فعالیت می باشد.این شرکت در 31 مرکز استان کشور دارای دفتر نمایندگی است که با توان نیروهای متخصص و مجرب توانسته مشتریان بزرگ خود را از جمله بانک صادرات ایران، بانک اقتصاد نوین، بانک پارسیان و ... نسبت به پشتیبانی و پوشش دهی سیستم های بانکداری اقدام نماید.


 

تعداد مشاهده خبر: (6024)