نوع جستجو را انتخاب نمایید
 
  • سایت
  • وب
Search
شما در اين صفحه هستيد: اخبار و رویدادها
اخبار و رویدادهای شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی
حضور شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی در نخستین همایش شهر هوشمند

به گزارش روابط عمومی، نخستین همایش فرصت های سرمایه گذاری شهر هوشمند در روزهای 15 و 16 شهریورماه سال جاری در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد

بر همین اساس، در این رویداد که روزهای 15 و 16 شهریورماه در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد، در مراسم افتتاحیه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع استانداران، مدیران و کارشناسان آی‌سی‌تی با بیان اینکه پیشرفت در حوزه فناوری بسیار سریعتر از بقیه حوزه‌ها است، اعلام کرد: «چاره‌ای جز گام برداشتن به سمت هوشمند شدن شهرها نداریم. اگر خود به استقبال هوشمند شدن شهرها نرویم با تأخیر به ما تحمیل خواهد شد و وقتی چیزی تحمیل شود نمی‌توان از همه فرصت‌ها و مزایای آن بهره برد.

محمود واعظی گفت: «در هوشمند شدن شهر‌ها باید به زیرساخت و سرمایه‌گذاری به طور همزمان نگاه کرد، چرا که نمی‌توان این دو را برای رسیدن به موفقیت از هم جدا کرد»

در حاشیه این همایش شرکت های فعال درعرصه بانکداری، ITS و حفاظت امنیت فیزیکی و ... حضور داشتند که شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی (مفاخر) یکبار دیگر بصورت یکی از حامیان این همایش با ارائه ی جدیدترین محصولات و تشکیل کارگاه های آموزشی زمینه را برای آموزش مخاطبان خود فراهم ساخت.

گفتنی است در این همایش دو روزه 23 مقاله در سالن‌های مختلف ارائه شد و 10 پنل تخصصی و 20کارگاه آموزشی نیز برگزار شد. در حاشیه همایش دو روزه، 30 شرکت فعال فناوری محصولات خود را که برای ساخت یک شهر هوشمند مورد نیاز است به نمایش گذاشتند.

این محصولات شامل نرم افزار و سخت افزار مانند بحث زیرساخت‌ها (فیبر نوری و سیم‌های مسی)، کارت‌های هوشمند، راه‌اندازی مدیریت شبکه وای فای از طریق شبکه برق شهری، شبکه‌های ویدئو کنفرانس، آموزش به شهروندان (فرهنگ هوشمند، تجارت هوشمند و...) ارائه پورتال‌های سازمانی تحت وب، بانکداری هوشمند، راه‌اندازی شبکه آموزشی هوشمند در مدارس و دانشگاه‌ها، مدیریت یکپارچه ساختمان و ... بود.

 

تعداد مشاهده خبر: (3423)