نوع جستجو را انتخاب نمایید
 
  • سایت
  • وب
Search
شما در اين صفحه هستيد: اخبار و رویدادها
اخبار و رویدادهای شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی
حضور فعال شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی در نخستین نمایشگاه بین المللی تراکنش

به گزارش روابط عمومی، شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی به عنوان یکی از شرکت های فعال و پیشرو در صنعت بانکداری الکترونیک کشور، با نگاهی متفاوت و بعنوان یکی از حامیان معنوی این نمایشگاه حضور خواهد داشت

گفتنی است، در این نمایشگاه محصولاتی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، بانکداری الکترونیک از جمله تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری از خوارزمی قابل مشاهده و ارائه است. از جمله این تجهیزات می توان به دستگاه های  ATM، VTMو چک پذیر با عنوان تولید داخل و سامانه های نرم افزاری نظیر، BMS، GIS، BI، سامانه ضد پولشویی و ... نام برد که به عنوان محصولات برتر خوارزمی در بین مشتریان تا کنون از اقبال ویژه ای برخوردار بوده است،.

شرکت خوارزمی، با هدف عرضه محصولات روز دنیا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به مشتریان خود و تامین پشتیبانی دائمی تجهیزات IT ، اقدام به حضوری گسترده در نخستین نمایشگاه تخصصی بین المللی تراکنش کرده است، همچنین این شرکت آماده همکاری با تمامی سازمان ها ، ارگان های دولتی و اداری و بانک های سراسر کشور می باشد .

شایان ذکر است این نمایشگاه از تاریخ 4/8/94 شروع و لغایت 6/8/94 به پایان خواهد رسید . ساعات برگزاری همه روزه 9 صبح الی 19 می باشد . ضمنا بازدید برای عموم آزاد است.

 

تعداد مشاهده خبر: (3005)