نوع جستجو را انتخاب نمایید
 
  • سایت
  • وب
Search
شما در اين صفحه هستيد: اخبار و رویدادها
اخبار و رویدادهای شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی
حضور «دستگاه چک پذیر» برای نخستین بار در نمایشگاه بین المللی تراکنش

خوارزمی" با خدماتی نوین در عرصه بانکداری کشور، با تمام قدرت"

حضور «دستگاه چک پذیر» برای نخستین بار در نمایشگاه بین المللی تراکنش

اولین نمایشگاه تخصصی بانکداری الکترونیک ITE ، چهارم آبان ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تخصصی تهران ، واقع در ضلع جنوبی بوستان گفتگو برگزار می کند .

به گزارش روابط عمومی؛

شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی، در راستای توسعه خدمات نوین بانکداری الکترونیک و گسترش خدمات سلف سرویس بانکی در تمامی شعب ، اقدام به طراحی و تولید سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه «تمام اتوماتیک دریافت چک» به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته کرده است .

از خصوصیات اصلی این دستگاه می توان به ارائه سرویس اتوماتیک دریافت چک(کلرینگ) به مشتریان بانک ها، بدون انتظار در نوبت خدمات بانکی شعب ، همچنین قابلیت نصب در تمامی شعب بانک ها (به صورت 24 ساعته) و دریافت چک در هر ساعت از شبانه روز ، اشاره کرد .

شایان ذکر است امکان انتخاب رنگ دلخواه بدنه دستگاه ، مطابق با رنگ سازمانی بانک ، همچنین امکان نمایش انیمیشن تبلیغاتی در مواقعی که دستگاه در حالت آماده به کار قرار دارد ، از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه است . 

شرکت خوارزمی مقدم بازدید کنندگان محترم در اولین نمایشگاه تخصصی تراکنش ITE ، که چهارم تا ششم آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی در بوستان گفتگو تهران برگزار می گردد ، راگرامی میدارد و از شرکت هایی که در زمینه IT فعالیت می کنند ، به طور رسمی دعوت به عمل می آورد تا از جدیدترین دستاورد خود در حوزه بانکداری الکترونیک بازدید نمایند .

تعداد مشاهده خبر: (3168)