نوع جستجو را انتخاب نمایید
 
  • سایت
  • وب
Search
شما در اين صفحه هستيد: اخبار و رویدادها
اخبار و رویدادهای شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی
خوارزمی" با دو کارگاه تخصصی در عرصه بانکداری الکترونیک کشور، در نمایشگاه بوستان گفتگو :

خوارزمی" با دو کارگاه تخصصی در عرصه بانکداری الکترونیک کشور، در نمایشگاه بوستان گفتگو :

برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی، برای نخستین بار در نمایشگاه بین المللی تراکنش

اولین کارگاه تخصصی بانکداری الکترونیک( ITE ) ، در ایران ، توسط آلمان و مالزی روز پنجم و ششم آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران ، واقع در ضلع جنوبی بوستان گفتگو برگزار می شود .

به گزارش روابط عمومی ؛

شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی، در راستای توسعه خدمات نوین بانکداری الکترونیک اقدام به حضوری گسترده و پر قدرت در نخستین نمایشگاه تخصصی ITE ، کرده است .

خوارزمی در این نمایشگاه که روز دوشنبه4 آبان ماه شروع شده و لغایت ششم به پایان خواهد رسید ، به معرفی محصولات و خدمات نوین خود در حوزه بانک داری الکترونیک ، IT پرداخته و با به نمایش گذاشتن جدیدترین محصولات خود گام تازه ای در دنیای دیجیتال برداشته و حرف جدیدی برای مشتریان خود دارد .

 شایان ذکر است در روز دوم این نمایشگاه ، اولین کارگاه تخصصی معرفی سیستم GEMOS جهت مدیریت یکپارچه اجزاء تشکیل دهنده در هوشمند سازی ساختمان ( BMS) به مشتریان، به صورت آنلاین و حضوری در سالن اصلی نمایشگاه ، توسط شرکت معتبر elasoft  آلمان آموزش داده می شود ؛ همچنین لازم به ذکر است دومین کارگاه تخصصی آموزش بانکداری نوین در روز آخر نمایشگاه ، مورخ سوم آبان ماه نود و چهار ، با نام کارگاه بانکداری دیجیتال ، در سالن اصلی نمایشگاه توسط شرکت معتبر cedar plus کشور مالزی برگزار خواهد شد.

شرکت خوارزمی مقدم بازدید کنندگان محترم در اولین نمایشگاه تخصصی تراکنش ITE ، را در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بوستان گفتگو تهران ، گرامی میدارد .

تعداد مشاهده خبر: (3254)