نوع جستجو را انتخاب نمایید
 
  • سایت
  • وب
Search
شما در اين صفحه هستيد: اخبار و رویدادها
اخبار و رویدادهای شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی
درخششی نوین با سیستم یکپارچه و متمرکز بانکداری

کارگاه تخصصی بانکداری الکترونیکCore Banking)  ) خوارزمی در برابر 14 کارگاه دیگر، خوش درخشید.

درخششی نوین با سیستم یکپارچه و متمرکز بانکداری

 

در بخش جنبی پنجمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت که در روزهای ۲۱ و ۲۲ دی‌ماه سال جاری برگزار شد، ۱۵ کارگاه تخصصی پیش‌بینی شده بود که توسط کارشناسان و اساتید خبره و متخصص این حوزه اجرا و برگزار شد. بر اساس همین گزارش، کارگاه Core Banking شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی، با استقبال بی نظیری از متخصصان و کارشناسان حوزه IT روبرو شد.

به گزارش روابط عمومی، کارگاه‌های همایش پنجم از لحاظ موضوعی در چهار محور ذیل تهیه شده بود:

1.      مدل‌های تامین مالی انبوه - بانکداری بدون شعبه - بانکداری جامع.

2.      هوش تجاری با تاکید بر بازاریابی بانکی - مدل‌های کسب و کار بانکداری الکترونیکی - استانداردهای شبکه بانکی - EMV -   اشیاء هوشمند در دنیای به هم متصل (IoT) .

3.   باج افزارها و راهکارهای مقابل با آنها - معماری امن ذخیره و بازیابی اثربخش اطلاعات - هم‌راستاسازی امنیت اطلاعات با کسب و کار -  معماری تشخیص تقلب بر بستر کلان داده و یادگیری ماشین.

که در این میان، عنوان کارگاه تخصصی شرکت خوارزمی در میان رقبا خوش درخشید :

Core Banking یا سیستم متمرکز بانکداری، به گونه‌ای از بانکداری گفته می‌شود که در آن تمامی اطلاعات و تعاملات مالی در شبکه بانکی مورد نظر، در یک واحد اطلاعات مرکزی (Core) نگهداری و ثبت می‌شود. این سیستم بر اساس رویکردهای استراتژیک بانکی و به منظور بهبود عملیات، کاهش هزینه‌ها و ایجاد آمادگی برای رشد بانک مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

حضور فراگیر و استقبال گسترده متخصصین در این این کارگاه آموزشی، حاکی از جذابیت موضوع کارگاه برای این قشر جوان و نشان از سال ها تجربه فعالیت و اعتماد، در عرصه بانکداری را برای شرکت خوارزمی در برداشت.

به امید موفقیت روز افزون...

 

تعداد مشاهده خبر: (3686)