نوع جستجو را انتخاب نمایید
 
  • سایت
  • وب
Search
شما در اين صفحه هستيد: اخبار و رویدادها
اخبار و رویدادهای شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی
اولین سفر استانی جناب آقای ژان صیاد، مشاور و قائم مقام مدیر عامل شرکت خوارزمی به شهرک صنعتی مأمونیه
 
بازدید مقامات شرکت خوارزمی از خط تولید دستگاه های ATM

در روز چهارشنبه 14 بهمن ماه 94، آقای ژان صیاد مشاور مدیر عامل و هیات متخصص همراه، از خط تولید دستگاه های ATM کارخانه شرکت خوارزمی در شهرک صنعتی مأمونیه، واقع در کیلومتر هجده جاده ساوه، بازدید به عمل آوردند.

این بازدید در جهت آشنایی بیشتر با ظرفیت و توانمندی های صنعت کشورمان و در راستای برنامه گسترش سیستم بانکداری نوین و حمایت از تولیدات داخلی، صورت پذیرفت.

ژان صیاد به همراه معاونت بازاریابی و فروش، معاونت مالی اداری و تعدادی از مدیران این شرکت، امروز چهاردهم بهمن ماه با هدف بازدید و نظارت بر امور کارخانه و تولید دستگاه های پیشرفته نظام پولی و بانکی، بررسی مشکلات و موانع و تسریع در روند اجرایی پروژه ها، از خط تولید بازدید کردند.

این شرکت از سال 76 تا سال 94 سرمایه گذاری بسیار عظیمی بر روی پروژه تولید دستگاه های پیشرفته و به روز بانکی انجام داده است که محصولاتی نظیر دستگاه چک اسکنر، دستگاه شناسایی مشتریان خاص، دستگاه های خودپرداز و خود دریافت و.... را با شعار اقتصاد مقاومتی به بازار عرضه گردیده است.

در پایان این بازدید، مشاور و قائم مقام مدیرعامل ژان صیاد اظهار داشتند؛ همکاری ارکان دولت با بخش تولید به نفع اقتصاد کشور است و به رشد و کارآفرینی میهن عزیزمان کمک می کند.

تعداد مشاهده خبر: (3701)