نوع جستجو را انتخاب نمایید
 
  • سایت
  • وب
Search
شما در اين صفحه هستيد: اخبار و رویدادها
اخبار و رویدادهای شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی
پیام تبریک نوروز 95 مدیر عامل خوارزمی به همکاران

به گزارش روابط عمومی مدیر عامل محترم شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی فرارسیدن نوروز باستانی 1395را به تمامی همکاران تهران و استان ها تبریک گفت.

پرویز مقدسی در متن تبریک نوشت :

همکاران گرامی و زحمتکش شرکت توسعه فناوری اطاعات خوارزمی، سال نو با نسیم جان نواز بهاری، دست عنایت خداست که دیگر بار دل و جان ما را به فردایی روشن نوید می دهد و سال کهنه با یادگاری از تلاش های ما به گذشته می پیوندد.

همت و تلاش کارکنان و مدیران «شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی» در سالی که به نام "همدلی و همزبانی" نام گرفته بود، کارنامه ای درخشان در طول حیات 18 ساله صنعت بانکداری را رقم زد و شما کارکنان و مدیران به درستی ثابت کردید که گامهایتان در راه توسعه و پیشرفت این صنعت حیاتی کشورمان استوار و برقرار است.

در سایه سار رهنمودهای موثر و حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و با تلاش های موثر شما کارکنان غیور در سال 94، بسیاری از موانع و ناممکن های فراروی توسعه طرح های شرکت خوارزمی رفع شد و نیز چالش هایی که در برابر آینده این صنعت قرار داشت به فرصت هایی برای خودکفایی و خودباوری بدل گشت.

با تبریک فرارسیدن نوروز باستانی به شما مدیران و کارکنان گرامی و خانواده های معززتان ، امیدوارم که با همت خود در سال جدید نیز برگ های زرین دیگری بر کتاب پرافتخار  صنعت بانکداری الکترونیک کشور بیفزایید و به فضل الهی به جایگاه های والاتری دست یابید.

 

پرویز مقدسی

   مدیرعامل

تعداد مشاهده خبر: (3795)