نوع جستجو را انتخاب نمایید
 
  • سایت
  • وب
Search
شما در اين صفحه هستيد: اخبار و رویدادها
اخبار و رویدادهای شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی
تحولی بزرگ در سیستم بانکداری متمرکز الکترونیکی کشور

بسته نرم افزار جامع بانکی Core Banking با نام "پردیس بانک" توسط شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی معرفی می گردد.

سمینار Core Banking شرکت خوارزمی با رونمایی از محصولی جدید در حوزه بانکداری الکترونیکی، با حضور مدیران عالی رتبه، کارشناسان حوزه بانکداری الکترونیکی، اساتید و مدیران شرکت Sunline، روز سه شنبه 28 اردیبهشت ماه سال جاری در هتل بزرگ اسپیناس پالاس تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی، شرکت خوارزمی پس از گذشت سه ماه از برگزاری دور اول معرفی کربنکینگ خوارزمی در حاشیه پنجمین نمایشگاه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، اکنون در نظر دارد در دور دوم سمینار Core Banking از محصول جدید خود به نام "پردیس بانک"رونمایی کند.

بر اساس این گزارش، امکان پیاده سازی "پردیس بانک" در بانک های بزرگ و بیش از چهار هزار شعبه از جمله امکانات این محصول به شمار می رود و نکته قابل توجه آنکه، این سیستم با هدف بومی سازی، نصب و راه اندازی، واگذاری کد منبع (Source Code) به همراه آموزش و انتقال دانش توسعه و نگهداری، پشتیبانی، راهبری، مشاوره و حمایت کامل از بانک ها ارائه می شود.

سمینار Core Banking با ارائه و معرفی جامع و پیشرفته سیستم کربنکینگ، توسط مدیران شرکت Sunline برگزار می شود که به همین جهت از تمامی مدیران عامل بانک های دولتی و خصوصی و بیش از دویست نفر از مدیران عالی رتبه این حوزه در این رویداد دعوت بعمل آمده است.

خوارزمی بعنوان نخستین شرکت صاحب امتیاز توسعه دانش کربنکینگ بنام پردیس بانک درکشور، پیاده‌سازی چنین سیستمی در بانک‌های بزرگ و بیش از چهار هزار شعبه در ایران توسط این نرم افزار از آن خود می داند. بر اساس این گزارش تا کنون کربنکینگ های داخلی توانسته اند این تجربه را در بانک های کوچک اجرایی کنند که هم اکنون کربنکینگ خوارزمی با نام "پردیس بانک" این قابلیت کلیدی را برای تمامی بانک های بزرگ و کوچک فراهم نموده است.

تعداد مشاهده خبر: (3631)