نوع جستجو را انتخاب نمایید
 
  • سایت
  • وب
Search
شما در اين صفحه هستيد: اخبار و رویدادها
اخبار و رویدادهای شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی
نخستین نشست کارگاهی استان‌های معین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی، جناب آقای پرویز مقدسی مدیرعامل محترم شرکت ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به میهمانان محترم، در خصوص برنامه های در دست اجرای شرکت بیان داشتند: بسیار خرسندیم که امروزه شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی افزون بر حوزه پشتیبانی فنی، وارد حوزه های جدیدی شده است که با کمک شما همکاران استانی می تواند در تمام این حوزه ها موفقیت هایی را کسب کند.

ایشان در ادامه با اشاره به جایگاه برجسته شرکت به عنوان بزرگترین شرکت ارائه دهنده خدمات پشتیبانی فنی کشور، تداوم روند روبه رشد و تقویت کمی و کیفی خدمات این بخش را به عنوان آینه تمام نمای فعالیتهای شرکت مورد تاکید قرار داده و اظهار امیدواری کردند با همکاری و حمایت هرچه بیشتر همکاران بویژه در استانها، به توفیقات بیشتری در راستای جلب رضایتمندی مشتریان نایل آییم.

آقای مقدسی با تاکید بر اینکه شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی یکی از برترین شرکتهای پشتیبانی کشور محسوب می شود گفت: با برنامه ریزی های انجام شده در نظر داریم تا بتوانیم علاوه بر بانکها؛ شرکتها، ادارات و سازمانهای دیگر را نیز تحت پوشش خدمات شرکت قرار دهیم.

مدیرعامل شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی در پایان با ابراز خرسندی از برگزاری این کارگاه به بحث و تبادل نظر پیرامون مطالب و موضوعات مطروحه از سوی مدعوین و حاضرین در جلسه پرداختند.

در ادامه این نشست آقای شاهعلی معاون محترم خدمات مدیریت به معرفی پروژه استانهای معین، اهداف و انتظارات از این استانها پرداختند، متعاقبا همکاران استانها در جلسه آموزشی وسیستم انبار(راهکاران) با حضور همکاران مالی و استاد مدعو از شرکت همکاران سیستم حضور یافتند.

در بخش دوم کارگاه مزبور، مدیرمنابع انسانی، مسئول پروژه بازاریابی استانها و مدیر روابط عمومی مباحثی مرتبط با موضوعات آموزشی هر واحد را برای آگاهی و همکاری بیشتر همکاران ارائه و مشارکت موثر تر و تعامل بیش از پیش استانها را در حوزه های یاد شده خواستار شدند.

شایان ذکر است، در حاشیه ی این کارگاه حسب پیشنهاد معاون محترم خدمات مدیریت و موافقت مدیرعامل محترم شرکت تعداد 43 عددکارت هدیه به قید قرعه برای 43 نفر از کارکنان محترم شرکت در تمامی استانهای کشور اختصاص یافت.

شایان ذکر است  استانهای  خراسان رضوی، اصفهان ، مازندران، کرمانشاه، کرمان ، خوزستان ، گیلان ، فارس و آذربایجان شرقی بعنوان استانهایی می باشند که با هدف افزایش استقلال و تسری و واگذاری تدریجی  فرایند تصمیم گیری به استان ها پس از ایجاد بستر ها و زیرساخت های مورد نیاز ، افزایش بهره وری ، کاهش هزینه های غیر ضروری ، انتقال دانش و توانمند سازی بیشتر استانها ، ارتقاء سطح کیفی  و کمی و سرعت ارائه خدمات و مشارکت بیشتر  همکاران استانی در سایر فرایند های اصلی از قبیل  بازاریابی و فروش، درپی برگزاری جلسات متعدد مدیریتی و کارشناسی انتخاب شدند .

در خاتمه با توجه به رضایت شرکت کنندگان در کارگاه یادشده برابر با نتایج نظر سنجی بعمل آمده، امید دارد تداوم نشست ها و برنامه های آموزشی کاربردی از این دست بیش از گذشته موجبات ارتقاء سطح کمی و کیفی فعالیتها، افزایش کارایی و اثر بخشی، تقویت روحیه همکاری و هم افزایی را فراهم نموده ، باعث همگرایی و انسجام بیشتر فعالیتها و زمینه ساز انعکاس زحمات بیدریغ همکاران ارزشمند شاغل در سرپرستی های استانی و قدردانی از این زحمات باشد.

 

تعداد مشاهده خبر: (2278)