نوع جستجو را انتخاب نمایید
 
  • سایت
  • وب
Search
شما در اين صفحه هستيد: اخبار و رویدادها
اخبار و رویدادهای شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی
سید امیرحسین هاشمی مدیرعامل مفاخر شد

 

مراسم معارفه مدیرعامل و هیات مدیره جدید شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی در روز دوشنبه دوم مهر97با حضور معاونین، مدیران، سرپرست ها و برخی از کارشناسان شرکت در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی برگزارشد.
 به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی، در این مراسم سید امیرحسین هاشمی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت مفاخر، حسین طاهباز توکلی رییس هیات مدیره، قایین شاهعلی نایب رییس هیات مدیره و اسدا... سهرابی به عنوان عضو جدید هیات مدیره معرفی شدند.
امیر حسین هاشمی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات اعضای هیات مدیره و حسین طاهباز توکلی سرپرست موقت شرکت مفاخر افزود: در این ۶ ماه اخیر شاهد زحمات چشمگیر و سنگین این عزیزان برای پیشبرد اهداف شرکت بودیم و امروز که توفیق پذیرفتن مسئولیت مدیریت شرکت مفاخر را برعهده دارم، امیدوارم با همکاری شما کارکنان گرامی و با استفاده از خرد جمعی بتوانیم آینده ای بهتر را برای شما کارکنان، مشتریان و سهامداران در دستور کار قرار دهیم.
وی با اشاره به تدوین یک برنامه استراتژیک و اولویت بندی در تمام امور گفت: داشتن برنامه جامع برای بخش بازاریابی و فروش و همچنین ورود به حوزهای نوین فناوری اطلاعات، نرم افزار،BI و... از برنامه های در دست اجرای شرکت است. 
مدیرعامل جدید شرکت مفاخر در پایان با قدردانی از اعتماد هیات مدیره برای سپردن این مسئولیت سنگین اظهار امیدواری کرد که با استعانت از خداوند متعال و همراهی شما عزیزان کارنامه ای مثبت و قابل قبول را از خود بر جای بگذارد.
 

 

تعداد مشاهده خبر: (843)