نوع جستجو را انتخاب نمایید
 
  • سایت
  • وب
Search
شما در اين صفحه هستيد: اخبار و رویدادها
اخبار و رویدادهای شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی
گرامیشداشت سالروز تاسیس شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی
گرامیشداشت سالروز تاسیس شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی

 آیین گرامیداشت بیست و یکمین سالگرد تاسیس شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی، صبح روز چهارشنبه بیست و سوم آبان ماه سال 97 در ساختمان مرکزی این شرکت و همچنین به صورت هم زمان در تمامی دفاتر استانی برگزار شد.

 در این مراسم که با حضور مدیران، مشاوران و کارکنان محترم شرکت برگزار شد، امیرحسین هاشمی مدیر عامل شرکت ضمن خیرمقدم گویی به حاضرین از تلاش همه کارکنان مجموعه در سال‌های اخیر به منظور حفظ و توسعه مفاخر تشکر و قدردانی کرد و در ادامه بیانیه‌ای را به مناسبت پایان بیست و یکمین سال فعالیت شرکت قرائت کرد که متن آن به شرح ذیل می‌باشد:

به نام خدا

 

همکاران عزیز خانواده بزرگ مفاخر

 

۲۲ آبانماه سالروز تاسیس شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی، یادآور آغاز فعالیت یکی ازشبکه های بزرگ پشتیبانی 

در حوزه آی تی بانکداری و فناوری اطلاعات است. 

اکنون برای خانواده مفاخر مایه افتخار و خرسندی فراوان است که توفیق پیدا کرده ایم تا در بیست و یکمین سالگرد تاسیس شرکت، حضور داشته باشیم.

شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی بیش از دودهه فعالیت خود را با شعار ارزش آفرینی برای مشتریان و ارائه جامع ترین راهکارهای نوین در حوزه فناوری اطلاعات آغاز کرده و هم اکنون در نظر دارد تا به پشتوانه ی همت شما عزیزان و همسو با استانداردهای جهانی قدم در حوزه های نوین تکنولوژی و فناوری اطلاعات گذاشته و بیش از پیش بستر ارتقا و توسعه شرکت مفاخر را برای افتخار آفرینی فرامرزی آماده سازد.

همان طور که مستحضرید، بی شک شرایط امروز اقتصاد کشور و تحریمهای ناعادلانه توانسته است فعالیت شرکتها را تحت الشعاع قرار دهد، که گذر از این بحران ایجاد شده جز با تلاشهای جهادگونه و زحمات ارزنده شما عزیزان به خصوص سفیران مفاخر در اقصی نقاط ایران در حوزه پشتیبانی فنی امکان پذیر نبوده و نیست، شما با وجود تمام مشکلات و موانع سال های اخیر یار و یاور این خانواده بزرگ بوده اید که قابل تقدیر و ستودنی است، اما بهترین تقدیر، ادامه این تلاش است. فرصت 20 ساله هم، فرصت خوبی است که نگاهی به گذشته داشته باشیم، ارزیابی کنیم از کارهایی که کرده ایم با این هدف که نقشه راه آینده را ترسیم کنیم و همچنین نقاط قوت را بشناسیم و تقویت کنیم، نقاط ضعف و کاستی را بررسی و برطرف کنیم.

  اگردرحال حاضر شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی به عنوان برترین و بزرگترین شبکه خدمات پشتیبانی در این حوزه شناخته شده، همه را مرهون زحمات شما خانواده بزرگ مفاخر میداند. 

دستاوردهای کسب شده نتیجه تلاش، همدلی، انسجام و یکپارچگی مدیریت و کارکنان و حاصل پیوند دیرینه و ناگسستنی نسل جدید و در حال اشتغال شرکت با ریشه های خود و نسل گذشته آن بوده و مهم است قدر بدانیم تلاش پیشینیان را و ارزش قایل شویم برای توجه، اهتمام و تعهدی که در جهت بالندگی روزافزون شرکت مفاخر معطوف داشته اند.

امروز مدیران فرهیخته، کارکنان توانمند نمادی از بیست و یک سال خدمت صادقانه هستند که تبلور باشکوه آن را در ایفای نقش بی بدیل شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی شاهد هستیم.

رجاء واثق دارد که با اتکال به باریتعالی و نگاه امیدوارانه و همت مضاعف، برگی دیگر از افتخارات بی‌پایان شرکت مفاخر را در صنعت فناوری اطلاعات کشور شاهد خواهیم بود.

در پایان، بیست و یکمین سالگرد تأسیس شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی را به تمامی همکاران ارجمند و خانواده محترمشان در سراسر کشور تبریک عرض نموده و در کمال ادب و احترام از خداوند سبحان، سلامت و سعادت اعضای فهیم و پرتلاش خانواده مفاخر را مسألت داریم.

 

                                                                                                                           امیرحسین هاشمی

                                                                                               مدیرعامل

تعداد مشاهده خبر: (782)