نوع جستجو را انتخاب نمایید
 
  • سایت
  • وب
Search
شما در اين صفحه هستيد: محصولات و خدمات > سیستمهای نوین IT
سیستم ضد پولشویی Anti Money Laundering

یکی از روشهای متداول به منظور مقابله با کلاهبرداری های مالی، استفاده از نرم افزارهای مقابله با کلابرداری مالی می باشد. شرکت توسعه اطلاعات خوارزمی با بیش از 13 سال تجربه فعالیت در شبکه بانکی کشور و با درک نیازهای این شبکه بانکی، اقدام به طراحی و تولید نرم افزاری نمود که نیازهای موسسات مالی در این زمینه را جوابگو خواهد بود.

از جمله مزایای این نرم افزار به شرح ذیل می باشد:

  • قابلیت عملکرد Real Time یا Near Real Time
  • انعطاف پذیری بالا برای پیاده سازی
  • قابلیت فعالیت با حجم بالای داده ها
  • اشغال پهنای باند کم
  • منطبق با قوانین کمیته های جهانی ضد پولشویی : US Patriot Act ، EU 3rd Directive و FATF
  • سازگار با قوانین کمیته های ECOWAS، GIABA و WAEMU 

 دانلود کاتالوگ فارسی  AML

  
سیستم مدیریت خودپردازATM Management System

سامانه مدیریت خودپرداز یک سیستم مرکزی است که به منظور مدیریت، مانیتورینگ و ثبت رخداد­های دستگاه­های خودپرداز طراحی و پیاده سازی شده است.
این سامانه وظیفه مراقبت از دستگاه، کشف و رفع خطا در کوتاهترین زمان و کمترین هزینه را به منظور بالابردن کیفیت سرویسهای مالی بانکها و موسسات مالی و اعتباری بر عهده دارد. به نحوی که در تمام ساعات شبانه روز فعال بوده و قادر به پاسخگویی به مراجعین باشد. از جمله مهم ترین مزایای سیستم می­توان به عدم وابستگی به برنامه NDC  خودپرداز، امکان بهره گیری برای مدل های مختلف، کاهش هزینه­های پشتیبانی و آگاهی آنی از آخرین وضعیت خودپرداز و ماژول­های مربوط به آن اشاره نمود.
 

 

  
هوش تجاری Business Intelligence

 

 

هوش تجاری یا هوشمندی کسب و کار ((BI، به فرآیند تبدیل داده های خام به اطلاعات تجاری و مدیریتی گفته می شود که به مدیران سازمان کمک می کند تا تصمیمات خود را سریعتر و بهتر اتخاذ و براساس اطلاعات صحیح، عملکرد درست و سنجیده ای از خود نشان دهند.
هدف از اجراي پروژه، تجميع و يکپارچه سازي اطلاعات مالی و عملکردی سازمان و زیرمجموعه های آن در يک انبارداده منسجم و ارايه گزارشها و شاخص مورد نياز براي کنترل و نظارت موثر بر شرکتهای تابعه مي باشد، به گونه اي که داده ها به منظور تصمیم سازی بهینه به محض توليد با کمترین فاصله زمانی و با حداکثر دقت در اختيار مديران و کارشناسان قرار گيرد.