04

به گزارش روابط عمومی مدیر عامل محترم شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی فرارسیدن نوروز باستانی 1395را به تمامی همکاران تهران و استان ها تبریک گفت.

پرویز مقدسی در متن تبریک نوشت :

همکاران گرامی و زحمتکش شرکت توسعه فناوری اطاعات خوارزمی، سال نو با نسیم جان نواز بهاری، دست عنایت خداست که دیگر بار دل و جان ما را به فردایی روشن نوید می دهد و سال کهنه با یادگاری از تلاش های ما به گذشته می پیوندد.

همت و تلاش کارکنان و مدیران «شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی» در سالی که به نام "همدلی و همزبانی" نام گرفته بود، کارنامه ای درخشان در طول حیات 18 ساله صنعت بانکداری را رقم زد و شما کارکنان و مدیران به درستی ثابت کردید که گامهایتان در راه توسعه و پیشرفت این صنعت حیاتی کشورمان استوار و برقرار است.

در سایه سار رهنمودهای موثر و حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و با تلاش های موثر شما کارکنان غیور در سال 94، بسیاری از موانع و ناممکن های فراروی توسعه طرح های شرکت خوارزمی رفع شد و نیز چالش هایی که در برابر آینده این صنعت قرار داشت به فرصت هایی برای خودکفایی و خودباوری بدل گشت.

با تبریک فرارسیدن نوروز باستانی به شما مدیران و کارکنان گرامی و خانواده های معززتان ، امیدوارم که با همت خود در سال جدید نیز برگ های زرین دیگری بر کتاب پرافتخار  صنعت بانکداری الکترونیک کشور بیفزایید و به فضل الهی به جایگاه های والاتری دست یابید.

 

پرویز مقدسی

   مدیرعامل