بازدید سرپرست هلدینگ فن‌آوری و نوآوری صاد از شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی

سرپرست هلدینگ فن‌آوری و نوآوری صاد و معاون فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران از شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی بازدید کرد.

 

 

به گزارش روابط‌عمومی مفاخر، محمد رضوان مدنی به منظور بازدید و دیدار نوروزی با مدیرعامل و معاونین شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی در اولین جلسه شورای معاونین این شرکت حضور یافت و در جریان مهم‌ترین موضوعات شرکت و روند اقدامات انجام شده قرار گرفت.

علی چهارلنگی، مدیر عامل شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی در این دیدار ضمن قدردانی از حضور سرپرست هلدینگ فن‌آوری و نوآوری صاد در جمع مدیران و معاونین شرکت، گزارشی از عملکرد و مهم‌ترین اقدامات شرکت در سال 1402 ارائه و برنامه‌های مفاخر را در سال جدید تشریح کرد.

وی، حضور مقام عالی هلدینگ فن‌آوری و نوآوری صاد را در آغازین روزهای سال جدید در شرکت، اقدامی ارزشمند و دلگرم‌کننده برای تمامی همکاران مفاخر دانست و گفت: شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی در سال 1402 توانست با تلاشی مضاعف و تحقق اهداف خود به مرحله ثبات برسد و در سال جدید بر احیاء و تحول متمرکز است.

مدیرعامل شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی با اشاره به این‌که در سال گذشته اقدامات متفاوتی در حوزه‌های مختلف شرکت در قالب طرح‌های نو و تحول آفرین انجام شده است، طراحی ربات‌های هوشمند نرم‌افزاری خوارزمی (پروفاوا)، تدوین سندهای اینترنت اشیاء، استراتژی افق 1405 و مدل نیروسنجی و نیز پروژه‌های تحول بنیادین در سامانه مدیریت پشتیبانی فاوا و آماده‌سازی و تحویل پلتفرم پیام‌رسان را از جمله مهم‌ترین اقدامات شرکت برشمرد.

چهارلنگی، ظرفیت‌های شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی را با 25 سال پیشینه درخشان در حوزه فاوای کشور، منحصر به فرد دانست و یادآور شد با حمایت‌های هر چه بیشتر مدیران هلدینگ فن‌آوری و نوآوری صاد و بانک معظم صادرات ایران می‌توان شاهد جهش و شکوفایی این شرکت بود و در سال جدید با تمام توان برای رسیدن به نقطه مطلوب تلاش خواهیم کرد.

محمد رضوان مدنی، سرپرست هلدینگ فن‌آوری و نوآوری صاد نیز در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش‌های همکاران شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی برای تحقق اهداف کلان هلدینگ صاد و بانک معظم صادرات ایران گفت: بر اساس اقدامات انجام شده می توان گفت شرکت مفاخر در مسیر درست قرار گرفته است و انتظار می‌رود با هدف‌گذاری صحیح ، تقویت هم‌سویی و هم‌افزایی و حرکت اصولی اتفاقات بزرگ، مؤثر و ماندگاری را در حوزه فاوای کشور رقم بزند و به رشد پایدار دست یابد.

معاون فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران افزود: در هلدینگ فن‌آوری و نوآوری صاد تلاش کرده ایم با بازتعریف نقش راهبری و تقویت ارزش‌های محوری هر کدام از شرکت‌های تابعه، اکوسیستمی خلق کنیم که با هم‌افزایی، بانک صادرات ایران و معاونت فناوری اطلاعات این بانک را در مسیر اهداف تحول دیجیتال و گذار به بانکداری هوشمند یاری کند و شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی نیز با بیش از ربع قرن فعالیت مستمر به عنوان یکی از گسترده‌ترین شبکه‌های پشتیبانی در سطح کشور بخشی از این زنجیره ارزش است که نقش کلیدی در تحقق اهداف و مأموریت‌های بانک و هلدینگ صاد دارد.

وی، تجهیز و نوسازی زیرساخت شبکه و تجهیزات شعب بانک را یکی از نقاط تمرکز و اولویت مأموریت‌های مفاخر دانست و گفت: شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی بر اساس توانمندی‌ها و ظرفیت‌های دو شرکت زیر مجموعه شبکه گستران و پدیدآوران سخت افزار خوارمی می‌تواند در پروژه مدیریت پایداری سرویس‌ها در سطح کشور با ارائه یک برنامه مدون و جامع ایفای نقش کند. گفتنی است، در این نشست معاونین و مدیران شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی دیدگاه‌ها و دغدغه‌های خود را در حوزه کاری به صورت مستقیم با سرپرست هلدینگ فن‌آوری و نوآوری صاد مطرح کردند و از راهکارهای ایشان بهره‌مند شدند.

 

۵
از ۵
۲ مشارکت کننده

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

اتاق اخبار

حسین طاهباز توکلی با سمت: رئیس هیئت مدیره به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاریگروه مالی سپهر صادرات (سهامی عام)
تحصیلات: دکترای کامپیوتر 1394/06/24
سابقه کاری: مشاور دبیر کل، نهاد کتابخانه های عمومی کشور، عضو هیئت مدیره شرکت داده پردازی ایران، مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گسترش انفورماتیک، رئیس هیئت مدیره شرکت افرانت، عضو هیئت عامل شرکت خدمات ماشین های محاسب، عضو هیئت مدیره خدمات بورس شرکت خدمات بورس

محمد علی بخشی زاده با سمت: نائب رئیس هیئت مدیره به نمایندگی از شرکت آرمان توسعه مهر خوارزمی (سهامی خاص)
تحصیلات: مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار دانشگاه آزاد اسلامی، کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور تهران، دکترای مدیریت عالی کسب و کار دانشگاه شهید بهشتی
تاریخ عضویت در هیئت مدیره: 1401/05/24
سابقه کاری: قائم مقام هولدینگ فناوری اطلاعات بانک
صادرات(صاد)1399/01/10(ادامه دارد)، مدیر پروژه نئو بانک صادرات 1400/07/01 (ادامه دارد)، دبیر کمیته فنی و سرمایه گذاری هلدینگ صاد، عضو هیئت مدیره شرکت راهکارهای هوشمند سپهر بانک صادرات، عضو کمیته عالی فناوری اطلاعات بانک دی 1401/09/01 (ادامه دارد) و ...​​​​​​​​​​​​​​

علی چهارلنگی با سمت: عضو هیئت مدیره و مدیر عامل به نمایندگی از شرکت فناوری راه حل های هوشمند سپهر(سهامی خاص)
تحصیلات: دکترای مدیریت عالی راهبردی کسب و کار
تاریخ عضویت در هیئت مدیره: 1401/06/06
سابقه کاری:
رئیس هیات مدیره شرکت رایانه خدمات امید، مدیرعامل شرکت فن آوران اطلاعات انصار، رئیس هیأت مدیره شرکت توسعه فن آوری و تجارت حکمت، معاون فناوری اطلاعات بانک حکمت، معاون فناوری اطلاعات بانک سرمایه، معاون فناوری اطلاعات بانک تجارت، رییس هیأت مدیره شرکت کارت اعتباری ایران کیش، مدیرعامل شرکت دیدگاهان سیستم ​​​​​​​

سید صابر امامی با سمت: عضو هیئت مدیره به نمایندگی از شرکت کارت ایران (سهامی خاص)
تحصیلات: دانشجوی دکترای کار آفرینی گرایش بین الملل (در مرحله دفاع از رساله)
تاریخ عضویت در هیئت مدیره: 1401/06/06
سابقه کاری: مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره هلدینگ سرمایه گذاری فناوری عصر امین کار آفرین (1400)، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره هلدینگ گسترش الکترونیک مبین ایران (1399)، مشاور
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران (1399)، رئیس کمیسیون خدمات محتوایی و ارزش افزوده نظام صنفی رایانه ای استان تهران (1397)، نائب رئیس کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق (1397) و ...

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش